Naturalny makijaż permanentny brwi

0
624

Każda kobieta lubi czuć się piękna i zadbana. Jednak jak w natłoku codziennych spraw, kariery zawodowej czy opieki nad dziećmi znaleźć czas na stanie przed lustrem i malowanie się?

Poranki są dla większości ludzi najbardziej zabieganą porą dnia. To właśnie wtedy panie szykują się do wyjścia do pracy czy innych załatwień. Marzeniem chyba każdej kobiety jest, by wyglądać olśniewająco i promiennie tuż po wstaniu z łóżka. Teraz jest to możliwe od osiągnięcia.

Wszystko za sprawą nowoczesnej kosmetologii, która oferuje makijaż permanentny. Spójrzmy chociażby na znane osobistości, celebrytki. Niemalże wszystkie z nich korzystają z tego osiągnięcia branży kosmetologicznej, podkreślając tym samym swoją urodę. Znane panie decydują się najczęściej na usta, kreski na powiekach czy brwi permanentne.

No dobrze, celebrytki mogą sobie pozwolić na tego typu zabiegi. Ale co ze zwykłymi paniami? One również mają szansę pokreślić swoją urodę, nic nie stoi na przeszkodzie!

Cena zabiegów makijażu permanentnego jest przystępna. Nie trzeba zarabiać dziesiątek tysięcy złotych miesięcznie, żeby móc sobie na to pozwolić.

Ale właściwie na czym polega makijaż permanentny brwi? Otóż podczas zabiegu linergista (osoba wykonująca makijaż) wprowadza pod skórę pigment za pomocą malutkich nacięć. Kolor pigmentu dobierany jest do naturalnego koloru włosków danej klientki. Podczas zabiegu niektóre pacjentki mogą odczuwać minimalny dyskomfort, ale nie można powiedzieć, aby zabieg bolał. Miejsce poddawane pigmentowaniu jest wcześniej znieczulane maścią, co minimalizuje dolegliwości bólowe.

Osoby, które są zdecydowane na permanentne brwi muszą koniecznie wiedzieć, że efekt tuż po zabiegu jest przerysowany, gdyż pigment jest wtedy świeży i bardzo zwarty. Wraz z upływem czasu będzie się on wykruszał i brwi będą coraz piękniejsze. Docelowego efektu można się spodziewać po minimum dwóch tygodniach lub nawet miesiącu. Czasami, jeśli po pierwszym zabiegu wykruszy się za dużo barwnika, konieczna okaże się dopigmentowanie zwane poprawką. Dobre salony oferują je bezpłatnie lub za minimalną, symboliczną dopłatą.

No właśnie, skoro mowa już o dobrych gabinetach… znalezienie takiego to absolutna podstawa, jeśli nie chcemy przeżyć rozczarowania. Powinnyśmy szukać linergistki, której estetyka prac nam odpowiada. Warto prosić o portfolio osobę, która ma wykonać nasz zabieg. Sygnałem ostrzegawczym są nienaturalne, przerysowane, czarne brwi „od szklanki”, które żadnej kobiecie nie dodadzą urody, wręcz przeciwnie. Osoba wykonująca brwi permanentne powinna stawiać na delikatny efekt, koniecznie dobrany do indywidualnego typu urody klientki. Chodzi tu nie tylko o dopasowanie odcienia brwi, ale też o kształt, dopasowany do twarzy. Dobrze wykonany makijaż permanentny może optycznie zagęścić włoski i zatuszować ich ubytki. Przy poszukiwaniu najlepszego salonu warto zajrzeć na wrosinski.pl.

To ogromna oszczędność czasu na co dzień, nadanie wyrazu twarzy nawet bez żadnego dodatkowego makijażu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here