Sprzedaż włosów

Gęste, lśniące włosy są cennym darem, który często zaczynamy doceniać dopiero wtedy, kiedy bezpowrotnie go stracimy. Długotrwały stres, zaburzenia gospodarki hormonalnej, chemioterapia, uszkodzenia skóry na skutek wypadków, choroby autoimmunologiczne… Przyczyn nadmiernego osłabienia cebulek jest wiele. Niestety, w większości przypadków podjęcie leczenia jest niemożliwe albo wdrożone metody nie przynoszą satysfakcjonujących rezultatów. Każdy z nas może pomóc osobom dotkniętym łysieniem, dzieląc się tym, czego ma pod dostatkiem – własnymi włosami. Sprzedaż włosów przez ochotników hojnie obdarzonych przez naturę mocnymi pasmami jest szansą dla chorych na komfortowe życie.

W jaki sposób możesz oddać włosy?

Interesuje Cię sprzedaż włosów do przedłużania? W takim razie odwiedź jeden z licznych punktów, w których możesz ściąć swoje pukle i na miejscu otrzymać wycenę lub udaj się do swojego fryzjera, aby pozbyć się długiego warkocza i w takiej formie przesłać włosy do wybranego punktu. Ważne jest, aby do przesyłki dołączyć kartkę z danymi osobowymi, które umożliwią pracownikom skupu kontakt w celu sfinalizowania transakcji. Chcesz pomóc osobom walczącym z łysieniem i nie zależy Ci na zarobku? Możesz bezpłatnie oddać włosy do fundacji.

Sprzedaż włosów – pomocny gest i sposób na zarobek

Sprzedaż włosów jest coraz popularniejszym sposobem na zasilenie swojego budżetu. Okazuje się, że zadbane, mocne pukle są wyjątkowo cennym i pożądanym towarem. Jednoznaczne wskazanie ceny włosów nie jest możliwe. Im mocniejsze, bardziej zadbane i dłuższe włosy, tym większa jest ich cena. Za kilogram równo ściętych, dziewiczych włosów słowiańskich o długości 60 cm można otrzymać nawet 8 tysięcy złotych. Włosy krótsze, farbowane, cieniowane i z cienkimi, rozdwojonymi końcówkami będą znacznie mniej warte. Na proponowaną cenę ma również wpływ konkretna oferta danej firmy zajmującej się skupowaniem włosów.

Co powstanie z Twoich włosów?

Pukle oddane do skupu, po uprzednim dokładny myciu i zabezpieczeniu, znajdują zastosowanie przede wszystkim w produkcji peruk. Część z nich trafia do salonów fryzjerskich, gdzie wykorzystywane są podczas zabiegów przedłużania i zagęszczania włosów. Dopinki, treski, systemy i peruki tkane z włosów naturalnego pochodzenia są znacznie bardziej trwałe i efektowne niż ich zamienniki z włosów produkowanych fabrycznie. Włosy ścięte od ludzi doskonale się prezentują, zapewniając naturalny wygląd, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak zmienna temperatura i wilgoć. Odpowiednio pielęgnowana peruka naturalna zachowa swoją nienaganną kondycję przez wiele lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here